Kurulum Hizmetleri

L7 Bilişim, Siber Güvenlik Sistemleri için yeni yapılar, genişletmeler, değiştirmeler veya mevcut operasyonlarınızın sanallaştırılması dahil olmak üzere eksiksiz yapılandırma hizmetleri sunar.

DDoS, Load Balacer, Web Application Firewall, Packet Broker ve SSL Visibility dahil olmak üzere tüm güvenlik sistemlerinin kurulumu gerçekleştirilir, bu nedenle gereksinimleriniz ne olursa olsun, ortamınızda deneyimli ekibimiz ile güvende olduğunuzu bilirsiniz.

İster siber güvenliğinizi yükseltin, ister entegre bir iş güvenliği sistemi kurdurtuyor olun, kurduğumuz her sistemin size en yüksek güvenlik standartlarını sağladığından emin olabilirsiniz.

 

İŞİ UZMANLARIMIZ YAPSIN!

 


Bakım Destek Hizmetleri

Modern güvenlik sistemlerinin düzgün çalışmasını sağlamak ve her zaman maksimum performans ve verimlilik sağlamak için periyodik inceleme ve planlı güvenlik sistemi bakımı çok önemlidir. Güvenlik sisteminizi uygun şekilde koruyarak işinizi koruyun. 

Önleyici Bakım Hizmeti, güvenlik sisteminizin optimum seviyelerde çalışmasını sağlar. Her sistem, en son güvenlik sistemi düzeltmelerini ve yamalarını yüklemek, tanılama hatalarını günlüğe kaydetmek, alarm analizi yapmak için performansında göz önünde bulundurulduğu bir denetiminden geçer. Ardından, sistemlerinizin mevcut durumunu gösteren ve ele alınması gereken tüm önemli sorunları vurgulayan bir rapor sunulur. L7 Mühendisi, çözüm için tüm bulguları ve eylem planını tartışmak için danışmanlık sağlayacaktır.


 

Bizimle iletişime geçip, profesyonel ekibimizle tanışmak ister misiniz?