Profesyonel Servisler

Saldırıların giderek daha karmaşık hale gelmesiyle, sürekli büyüyen tehditlere karşı proaktif bir yaklaşım benimsenmelidir.

L7 Bilişim, ortamınızı savunmak için ürünleri, savunmalarınızı uygulamak için insanları ve süreçleri bir araya getirir.

Hazırlık
L7 Bilişim danışmanları, mevcut mimariniz hakkında bilgi toplamak ve organizasyonunuzda çalıştaya katılmak için uygun kişileri belirlemek için ekibinizle birlikte çalışacaktır.

Analiz
Bir ekip olarak çalışan atölye katılımcıları, algılanan performans da dahil olmak üzere mevcut güvenlik mimarisini tartışacak ve kabul edecek ve potansiyel riskleri ve zorlukları değerlendirecektir. Bu aşamada, L7 Bilişim danışmanları, personele, dış ortaklara ve danışmanlara kuruluşun Siber Güvenlik temel risklerinin net bir görüntüsünü sağlayan bir risk profilini işbirliği içinde oluşturacaktır.

Mimari
Ekibiniz ve L7 Bilişim konu uzmanlarından oluşan atölye ekibi, iş ve tasarım hedeflerine ve uygun olduğu şekilde öncelikli teknik gereksinimlere odaklanarak geleceğin güvenlik mimarisini tasarlayacaktır. Gerekirse, tasarım hedeflerinizi karşılamak için en uygun seçeneği belirlemek için bir dizi potansiyel çözüm tasarımı tartışılabilir. L7 Bilişim danışmanları, yeni çözümünüzü doğrulamak için tasarımı ilgili üretici tasarım kalıplarına ve en iyi uygulamalara göre gözden geçirecektir.

Planlama
L7 Bilişim danışmanları mevcut mimarinizden önerilen mimariye geçiş için en iyi yaklaşım hakkında bir tartışma yürütecek ve değerlendirilen risk, zaman çizelgeleri ve bütçe gerekliliklerini belgelemek için üst düzey bir plan üretecektir.

Raporlama
Katılımın sonunda, değerlendirme ve planlama amaçlarınız için çalıştay sırasında üzerinde anlaşmaya varıldığı üzere saldırı vektörlerinizi ve kontrolleri özetleyen bir rapor ve özet sunum alacaksınız. Ek çıktılar arasında üst düzey bir çözüm mimarisi, iş ve teknik gereksinimler haritası ve önerilen bir uygulama planı bulunacaktır.

 

Bizimle iletişime geçip, profesyonel ekibimizle tanışmak ister misiniz?

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?