Packet Broker

Packet Broker teknolojisi,  daha güçlü güvenlik ve üstün performans sağlayan, fiziksel ve sanal ağ trafiğine aktif görünürlük sunar. Packet Broker, kamu ve özel sektördeki hizmet sağlayıcı ağlarındaki güvenlik, network ve uygulama performans yönetimi çözümlerinin daha verimli ve etkili şekilde çalışmasını sağlamak için gelişmiş bir çözüm sağlar.

Ağ güvenliği ve izleme/analiz araçlarının verimliliğini optimize eder. (aggregating, filtering, traffic replicating, load balancing, time stamping ve packet slicing yetenekleri ile) Tipik olarak, bu özellikler packet broker’ ı büyük kuruluşlar, veri merkezleri, bankalar, hükümetler ve üst düzey ağ güvenliği gerektiren diğer endüstriler tarafından daha değerli ve tercih edilir hale getirir.
 
 

Çeviri sonuçlarıAğ güvenliğini ve izleme ve analiz araçlarının verimliliğini optimize eder.1. Tipik olarak, bu özellikler PB’yi büyük kuruluşlar, veri merkezleri, bankalar, hükümetler ve üst düzey ağ güvenliği gerektiren diğer endüstriler tarafından daha değerli ve tercih edilir hale getirdi

Bizimle iletişime geçip, profesyonel ekibimizle tanışmak ister misiniz?