Load Balancer

Yük dengeleme; işi, iki ya da daha fazla bilgisayar, işlemci, sabit disk ya da diğer kaynaklar arasında paylaştırma teknolojisidir. Bu teknolojiyi kullanarak en iyi kaynak kullanımı, en yüksek işlem hacmi, en düşük cevap süresi sağlanabilir; oluşabilecek aşırı yüklemeden (overload) kurtulunabilir.

Tek bileşen kullanmak yerine, yük dengeleme ile birden fazla bileşen kullanımı yedekleme (redundancy) sayesinde güvenilirliği artırabilir.

Uygulamalar, inovasyonu ve karlılığı teşvik ederek işletmenizin bulut bilişim, mobilite ve yazılım tanımlı ağdan (SDN) yararlanmasına olanak tanır. AppDev ve DevOps ekiplerinden Altyapı ve BT Operasyonlarına kadar kuruluşunuz, bugünün ve yarının zorluklarını karşılamak için uygulama hizmetlerinize ve uygulama merkezli güvenlikle en yüksek performansta çalışan ağ altyapınıza bağlıdır.

L7 Bilişim olarak önerdiğimiz yük dengeleme çözümleri,  uygulamalarınızı kullanıcılara güvenilir, güvenli ve optimize edilmiş bir şekilde sunar. Bulut, sanal ve fiziksel altyapınızı yönetmek için ihtiyaç duyduğunuz programlanabilirlik ile uygulama hizmetlerinin genişletilebilirliğini ve esnekliğini elde edersiniz. Yük dengeleyici ile uygulama hizmetlerini daha hızlı ve daha öngörülebilir şekilde ölçeklendirme, otomatikleştirme ve özelleştirme gücüne sahip olursunuz.

 

Bizimle iletişime geçip, profesyonel ekibimizle tanışmak ister misiniz?